Соціальна веломайстерня Go Bike Chernihiv, м. Чернігів

Фото: Фейсбук-сторінка майстерні

Соціальна веломайстерня Go Bike Chernihiv була заснована у жовтні 2022 року для ремонту безкоштовних велосипедів, отриманих у рамках кампанії #BikesForUkraine для передачі соціальним працівникам, медикам і волонтерам. У доступі у майстерні є професійні інструменти і веломайстер, який допомагає та навчає доглядати за велосипедом. У просторі майстерні відбуваються загальноміські заходи із ремонту велосипедів, обговорення актуальних питань у сфері сталої мобільності та активності для підтримки спільноти.

Крайнім проєктом веломайстерні є колаборація Go Bike Chernihiv та XYZ CARGO у межах інтервенцій TOLOCAR, протягом якої під час триденного воркшопу були розроблені модульні велосипеди для різних потреб, які можна зібрати власноруч за схемами без зварювання у будь-якій точці світу. Два велосипеди використовують для робіт з відбудови та волонтерських потреб, а третій — як мобільну веломайстерню.

За рік діяльності волонтерами було завезено 600 уживаних велосипедів. Зараз відбувається процес підготування велосипедів для жителів/-ок постраждалих від обстрілів віддалених мікрорайонів Чернігова.

Контакти: