Контакти

"Український Альянс Нуль Відходів" (Zero Waste Alliance Ukraine) — це громадська спілка, що об’єднує організації з різних міст України, які працюють над вирішенням проблеми відходів. Ми розробили цей сайт, щоб розповісти про програму "Міста нуль відходів" і підтримати інформаційно міста, ініціативи та бізнеси, зацікавлені у змінах задля збереження ресурсів та впровадження принципів циркулярної економіки.

Альянс був створений у 2019 році з метою впливу на реформування системи поводження з відходами та ресурсами в Україні. Ми прагнемо змінити дискурс у сфері поводження з відходами, щоб основним запитанням було не «як переробити відходи», а «як запобігти утворенню відходів». Альянс також представляє Україну в двох міжнародних організаціях: Zero Waste Europe та Break Free From Plastic.

Наші контакти

Організації-члени Альянсу:

Сайт створено в рамках проєкту Sustainability4Ukraine: підтримайте місцеві НУО в Україні (Састейнебіліті4Юкрейн: підтримайте місцеві НУО в Україні), організованого GlobeScan, CSR Europe і CSR Ukraine, за підтримки фандрейзингової платформи dobro.ua.